TFMS

Wdrażanie Standardu Produkcji Żywności Tesco w skrócie TFMS (projektowanie, szkolenia, audyty, kompleksowe przygotowanie zakładu do wymagań stawianych przez standard) wymaganego przez brytyjską sieć handlową TESCO od wszystkich dostawców artykułów spożywczych;

(TESCO Food Manufacturing Standard - Standard Produkcji Żywności Tesco)

Jest to standard produkcji wymagany od wszystkich dostawców oraz poddostawców żywności do sieci TESCO. TFMS dotyczy nie tylko producentów żywności ale również zakładów zajmujących się pakowaniem produktów spożywczych. Standard TFMS to na dzień dzisiejszy jeden z najbardziej wymagających standardów bezpieczeństwa żywności na świecie.

TFMS to szereg określonych wymagań (podobnie jak standard BRC) do których dostawcy muszą się dostosować, w porównaniu z BRC (Global Standard for Food Safety opracowanego przez British Retail Consortium) Standard Produkcji Żywności TESCO uszczegóławia wiele elementów oraz poszerza wymagania m.in. o zasady etyczne odnośnie pracowników.

Celem opracowania standardu TFMS było przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa produktów wytwarzanych dla TESCO, spełnienie wymagań prawnych ale również przestrzeganie zasad etycznych przez dostawców względem swoich pracowników.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty z zakresu standardu TFMS zapraszamy do skorzystania z internetowego formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce kontakt. Odpowiedzi udzielimy najszybciej jak to będzie możliwe.